Expobank

Expobank CZ a.s. je středně velkou, moderní a universální komerční bankou, která svým klientům poskytuje prvotřídní produkty a služby v oblastech firemního, individuálního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích. Banka působí na českém trhu již od roku 1991.

LBBW bank

 


logo ExpobankObchodní model a způsob osobního přístupu ke každému z klientům, umožňuje Expobank CZ a.s. rychle poskytovat komplexní nabídku finančních produktů a služeb, které jsou samozřejmostí u každé moderní banky.

V současné době má v České republice 28 poboček, které se nacházejí ve všech větších regionech. Vybrané pobočky mají otevřeno i o víkendu. Banka je známa jako inovátor v oblasti úvěrových (konsolidace stávajících úvěrů nebo refinancování hypotéky) a vkladových produktů. V roce 2008 byla Expobank CZ a.s. odborníky vyhlášena jako třetí Nejdynamičtější banka roku v soutěži „Banka roku".

Plné začlenění banky do silné finanční skupiny Expobank s velice dobrým ratingem pro klienty představuje jednak rozšíření produktů a služeb, a jednak přístup k rozsáhlým zkušenostem spolu s detailní znalostí jednotlivých regionů. Skupina Expobank systematicky roste a dnes je silnou finanční skupinou, plně orientovanou na kapitálový trh a na potřeby klientů. Expobank nabízí kompletní nabídku finančních služeb a produktů.